יום ש', ד’ בסיון תשפ”א
    הפורום המשפטי  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
16:48 (09/03/15)
16:48 (09/03/15)
00:30 (15/09/14)
09:41 (19/08/14)
14:09 (15/08/14)
16:54 (27/07/14)
22:22 (16/07/14)
22:19 (16/07/14)
00:17 (03/07/14)
08:42 (14/05/14)
.
האזינו לראיונות של רזי ברקאי מהיום הארוך של קמפיין סרבנות 8200.השוו למסע הצלב נגד "סרבנות הימין"
כך נשמע שידור ציבורי, כשנציג מרץ ושלום-עכשיו נמצא בעמדת השידור המובילה:
מבצע "צוק איתן", רזי ברקאי מוצא מה חסר אחריות בהתנהגות של הרבש"ץ וחברו, שהגיעו לחלק צ'ופרים לחיילים ליד מחסום ארז, ודרור חנין נהרג מרסיס פצמ"ר. חוסר אחריות להיות שם, חוסר אחריות לקחת רכב ממוגן ירי יחיד מהיישוב
הבמה הידידותית שמקבל איש-רוח קיצוני, שמכנה את 'נוער הגבעות' ניאו נאצים.
רזי ברקאי: בוא נזכיר, זה באיזור הר-ציון. זה לא איזור שנכבש בששת הימים, אלא זה איזור שלנו
בראיון עם ח"כ יעקב ליצמן בעקבות הצעת הדורשת רוב של 80 חכי"ם למו"מ על ירושלים, רזי מנסה להציג את הדברים כאילו כבר יש הסכמה מלאה על חלוקת ירושלים.
במסגרת ראיון עם אפרים הלוי ראש המוסד לשעבר על נושא הגרעין האירני, מתייחס רזי ברקאי לצד ה"ישראלי" ו"לפלסטין".
שאלה של תרבות וזהות יהודית: רזי ברקאי חוגג את חג העם הצרפתי ב"יום הבסטיליה". כוס יין לכולם, בלי שום ידיעה ואיזכור שאלה ימי האבל של העם שלו, של עם ישראל על חורבן הבית. ימים בהם נמנעים, למשל, משתיית יין
החוש הביקורתי של רזי ברקאי במה שנוגע לזכויות אדם - נאלם דום, ברגע שמדובר בזכויות אדם של תיכוניסטים שחשודים ב"תג מחיר".בכיר בשב"כ ממליץ על מעצר מנהלי מונע (!), ורומז שמעצרים רגילים יכולים לגרום לחשיפת מושתלים. לרזי אין שאלות.
רזי ברקאי למרואיין אורח ה"המתנחל":אתה משגר אלינו לתחנה החילונית התלאביבית הזאת.. דוסים? עמית סגלים קטנים כאלה וחדשים שיתרוצצו לי כאן?
בראיון עם נציג יהודי ו"פלשתיני" העורכים שיחות דו קיום מטעם ארגון שמאל כלשהו, רזי יוצר הקבלה בין החמאס הרצחני לבין הימין/מתנחלים
איך קורה שהמגיש החרוץ והידען נאלם, כשסעיב עריקאת עולה אצלו לשידור?האזינו לשידור שמביך לקרוא לו "ראיון עיתונאי". מדובר בהעלאת אורח לבמה, מבכירי הרש"פ, הצגת שאלות, תרגומן, וזהו . ברקאי פתאום שכח איך לשאול, איך להקשות על מרואיין, ואיך מעלים חומרים מהארכיון שסותרים את טענותיו. במה או ראיון, תשפטו בעצמכם.
"צריך להודות שהתקשורת קשרה קשר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואינה סובלת אותו
מה קרה לרזי ברקאי? איך זה שהוא לוקח קליפ קטן של צילום מאירוע הפגנה שהפך לאלים, ומקשה על נציג הארגון : דורש לדעת מה קרה לפני ? מה היתה הפרובוקציה? ובעצם - אולי האלימות של כוחות הבטחון מוצדקת, כי גם אני הייתי נוהג באלימות בסיטואציה דומה? כנסו להבין מה פתאום רזי ברקאי מתנגד לצילום חסר ההקשר והפרובוקציה ....!
"אתה מראיין אותי בגלי צה"ל"? שואל ח"כ אקוניס, ומשנה את האג'נדה של המראיין האגדי, רזי ברקאי.11-6-2012
פרידמן בראיון עם שגריר ישראל באו"ם
מיכה פרידמן מראיין את דיקן הפקולטה למדעי הרוח בבן גוריון על המכתב ששלחו "אם תרצו" לגבי השליטה של השמאל הקיצוני בפקולטה
מיכה פרידמן שדרן גלי צה"ל בשידור חי בגלי צה"ל, בפליטת פה גזענית משהו על יהודים במג"ב : "הוא צ'צ'ני יהודי? לא כזה שהיה במג"ב והרביץ לערבים"
איך אינתיפדה נולדת? מהתנחלות לא חוקית בשם עמונה שהמדינה נרתעת מלפנות, ואת ההמשך תקראו כאן...
למרות שמדובר בתחנה של גלי צה"ל, תחנה בפיקוח רשות השידור, מיכה פרידמן משתמש במטבע לשון טעון שמאלנית - "השטחים הכבושים"
השר עוזי לנדאו נוזף במיכה פרידמן: "אין זה מתפקידה של התקשורת שמביסות פוליטיות מבקשים לנצל את הבמה שניתנה להם כדי להמשיך ניגוח פוליטי בזמן בחירות... צריך שלפחות תהיה אחריות...הגינות..ולזה אני מצפה ממך, מיכה פרידמן"
שום דבר לא ימנע ממיכה פרידמן לעקוץ את הימין בישראל ולהציגו כצבוע. עיוות העובדות, פרשנות עקומה ודמיון קלוש הובילו את פרידמן למסקנה שהימין הישראלי מתנגד לפסילת חוקים על ידי בג"ץ רק כשנוח לו. עובדה...
שימעו את מסע הצלב הפוליטי של מיכה פרידמן נגד המשנה לרה"מ, משה (בוגי) יעלון, שאמר על 'שלום עכשיו' שהם 'וירוס', ואיך כבר למחרת (!) הוא מכנה את נאומו של מנחם בגין בעקבות ה"צ'חצ'חים" של דודו טופז 'ספין פוליטי'.. ועוד אגב: איך מגיבים בגל"צ כשטיבי אומר על התנחלויות שהם "סרטן"? (רמז: אז זהו שלא)
הרעיון ה"עקום" של בנימין נתניהו
א.ב. יהושע בתובנות מדהימות - דעת הקהל הולכת ימינה, ההסתה נגד ערבים בשיא, לא היה טרור בשנים האחרונות, יש תג מחיר בגלל גזענות ושנאה בלבד כי אין טרור, הלוויה הענקית ל-3 החטופים - מוגזמת באופן נוראי
יעל דן מעלה לשידור ערבי שמספר על קריאות "מוות לערבים", היא חולבת אותו בפאטיות על פחדיו, ואז מעלה את אריה עמית שמספר שקרים ועלילות דם על ה"חמאס היהודי" והפגנות "זו ארצנו" - והופך את המותקף למתקיף
אם חשבתי שדיבורים על "נאורות" הם המצאת הימין, הנה מגיעה כוהנת-נאורות, יעל דן, ומחלקת מחמאה, מבחינתה, לח"כ החשוך - משה פייגלין: "אתה, בהרבה מאוד מובנים מפתיעים לפעמים - דווקא נתפס כאיש נאור". האזינו !
לאחר פינוי לילי והרס ביתם של אלישבע ונועם פדרמן ליד קרית ארבע, הגיעו כמה חברים לעזור. בראותם את ההרס ואת היחס לו זכו האשה והילדים, כמה מהם השמיעו קללות קשות נגד חיילי צה"ל. למחרת בבוקר, גיא ורון השמיע את הנאצות, והימים הבאים היו ימי הסתה נגד כלל המאחזים, המתנחלים, קרית ארבע - חברון.
במסגרת הייעוץ הלאומי לסילוק נתניהו מכס השלטון, יש לנו סיום שיחה פמיניסטי שגולש לאותו מקום, בלי שנרגיש
כמה מוזר: בדרך כלל, מי ש"מעז" לפסוק בניגוד לפסיקה מקובלת, מקבל תיוג של "אומץ", אולם הרב יעקב יוסף, בנו הגדול של הרב עובדיה יוסף, שנאבק במסירות נפש על ענייני ארץ ישראל לא זוכה לתיוג זה אצל יעל דן. מי כן זוכה? בתו הבכורה של הרב, עדינה בר שלום, שחברה לשמאל ומשתתפת בדיונים משותפים עם ערבים על הסכמי נסיגה למיניהם.
במהלך אותו שידור עצמו, דורשת טלי ליפקין שחק מהשר משה (בוגי) יעלון לשמוע מה דעתו על השאיפה והרצון שלו "לשמוע ריבוי קולות... גם קולות בלתי נעימים בעליל" בהתייחס לפסילת חנין זועבי, אבל מה קורה כשבהמשך עולה דובר חרדי רהוט וקורא לשאול מופז וחבריו "אנשים רעים"?
טלי ליפקין שחק בדיון שוויוני על פסילת בל"ד: ח"כ איברהים, לשעבר ראש הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית בראיון מעל 7 דקות. ליפקין-שחק מבקשת שיישאר על הקו, ולהמתין לשאלתה בעניין פסילת הרשימה, ומחמיאה לו על ה"מתינות מעוררת ההערכה" שלו. בינתיים, מטעם ח"כ בן-ארי ואריה אלדד מנסים לעלות לשידור ונתקלים בסירוב מוחלט של מערכת גלי צה"ל.
האזינו לטלי ליפקין-שחק בתפקיד הפסיכיאטרית הלאומית: "המפד"ל - ציונות דתית לאומית שפויה"
שימעו איך טלי ליפקין שחק מראיינת בלהג את נפתלי בנט, מגינה על יריב אופנהיימר ובג"ץ, ומחילה את דעתה השמאלנית על הצעות פוליטית : החלת החוק -
איך טלי ליפקין שחק מתייחסת בראיון עם חוקר שלא רואה הקבלה בין תהליך הקמת מדינה פלשטינאית לבין הקמת מדינת ישראל? המראיינת הנכבדה נוזפת פעמיים בשידור במרומז : בוא נדבר באופן אובייקטיבי, בלי לערב דעות אישיות. האזינו -
קבלו את עוד-אחד-מנסיכי התקשורת, יובל בן עמי, בנו של עודד בן-עמי ("אנחנו ה-3% האיכותיים"), שר ומעודד השתמטות.
בערב יום הזכרון תשע"ד הועלה לשידור רענן שקד יחד עם אמילי עמרוסי ויועצת חינוכית. השיחה נסובה על הבאת חיילים לגני ילדים. רענן שקד התנגד חריפות לכך שילדים יראו חייל קרבי, והצהיר שאם יובא חייל קרבי לגן הילדים של בנו - הוא יוציא את בנו מיידית מהגן.
חגי מטר, איש השמאל הקיצוני, אנרכיסט, משתתף קבוע בהתפרעויות ופעילות נגד צה"ל בבלעין, נעלין, הר חברון ועוד - מקבל במה חד צדדית: עורך דינו דורש לבטל את פיטוריו מעיתון מעריב החדש. גלי צה"ל לא מזכירים את פעילותו האנטי צה"לית , אף מילה. דמנציה בארכיון גלי צה"ל.
בתחנה הצבאית, גלי צה"ל, יושבת אורחת ומגדפת את צה"ל: לא צריך לשלוח בנים לצבא, כי הצבא עוסק בכיבוש. ואנחנו חשבנו שתפקידו של צבא - לבנות בלגו. לטפל באויבים?? עד כאן.
למה יונתן פולק, פעיל סרבנות, מקבל במה בגלי צה"ל פעם אחר פעם? ולמה לא מיידעים את ציבור המאזינים שמדובר באדם הפועל נגד צה"ל ומשמיץ את צה"ל בעולם?
אור בן דוד עשתה לו את זה: רזי ברקאי לא מפסיק להתפעל מה"דעתנות" ומהאידיאולוגיה של פעילת השמאל הקיצוני הצעירה, שמקבלת במה אוהדת ואמפתית בתחנה של צה"ל. ברקאי מחמיא לאביה שעולה לשידור, ומחמיא לה בראיון עם מתן וילנאי. כל זאת - בזמן שאותה סרבנית ארגנה מכתב סרבנות של שמיניסטים. הראיון מתומלל !
יונתן שפירא דור שני לטיס חיל אוויר, שפנה לכיוון קיצוני והפך לפעיל שמאל רדיקלי מוביל. שפירא פעיל ב"לוחמים לשלום", ומוזמן פעם אחר פעם להשמיע את דבריו הקיצונים נגד צה"ל בגלי צה"ל. גל"צ אף מעניקים במה לשיר האהדה שנכתב לכבודו. הקלטה מהראיון + הקלטות נוספות של שפירא
הנאורות של עורך אתר גלי צה"ל מפעימה כל פעם מחדש: ההתנסחות של עיתונאי ופרשן וותיק לא מצאה חן בעיניו, לכן צריך לבצע טיהור אתני ולגרש את כל היהודים מהרי המרכז, ולסגור את אתר ערוץ שבע.
כן, המגזר שמשרתים הכי הרבה בשירות קרבי ומקיזים את דמם - צריכים לשמוע מפי בכיר גל"צ מילות שנאה וטינופת-צופים מאחד מוותיקי גל"צ
כך כותב בפייסבוק שלו גידי אורשר, מבקר סרטים וותיק מאוד בגלי צה"ל, מי שהקים את אתר האינטרנט של גל"צ וניהל אותו במשך שנים: "הנה היבלית שחדרה לצבא וגדלה בתוכו. זה הסרטן האמיתי - מי שמטנף את המדים שלו בעמדה פוליטית ומשרת מטרה מתועבת. "
איך תוכנית "תרבות" של יום שישי בגל"צ הופכת לבמה פוליטית?מולי שפירא, שתפס בעלות על פס השידור ביום שישי בבוקר, מקריא מכתב של קיבוצניקית מ"חוטף עזה", ומתעצבן על המצב. "הם בתוך הקו הירוק ומגיעה להם הגנה", הוא חוזר ואומר. ומה קורה כשמאזין מגוש קטיף החרבה מגיב? האזינו!
במהדורת חדשות בעריכת טל יחזקאלי, שמענו שבגלי צה"ל מתייחסים ליישובי הגולן כ"התנחלויות". על החלת הריבונות על רמת הגולן, חוק בחוקי מדינת ישראל, הם כנראה לא שמעו. התודעה מנצחת.
איך זכויות אדם נשמעות אחרת כשמדובר בכפר יהודי וכפר ערבי. השוו: עמונה מול זנותה "יש דין" מוצג כארגון "זכויות אדם" ודורשים להרוס את בתי הכפר עמונה . האגודה לזכויות האזרח דורשת לאסור על הריסת בלי הכפר ולהגיע להסדרה.
ילד מהיישוב איתמר נחטף באותו שבוע שגלעד שליט נחטף, ביולי 2006.גופת הילד נמצאה. הוא נרצח על ידי ערבים. אילנה דיין: "לא, הוא לא הילד של כולנו". לא כמו גלעד.
עמונה: הקשיבו להסבר המקיף של מיכה פרידמן איך אינתפידה פורצת, ולסיקור של עידו בן בג'י על ההתפרעויות של ערבים מסילוואד שהגיעו עם טרקטור לפרוץ דרך לעמונה, והציתו על הדרך את השטח כמעט עד לכרמים של היישוב
הבוקר חשפה כתבת המשטרה של גלי צה"ל, הדס שטייף, סיפור מזעזע על אונס ילדה בת 5 במודיעין עילית, שהוסתרה מהמשטרה בגלל לחצים של המשפחה ושל גורמים ביישוב. מדוע כתבת המשטרה מסרבת לחשוף את התקיפה המינית שארעה בעמונה?
טלי ליפקין שחק, בעוד ראיון מעורר התפעלות מקצועית: מסבירה לנפתלי בנט שהרעיון שלו מופרך, מגינה על שמם הטוב של יריב אופנהיימר ואהוד ברק, נוזפת בו על ביקורתו את הפרקליטות ומערכת המשפט. שימעו ראיון מקצועי לחלוטין ברדיו הצה"לי
"איך אתה לא מתייחס לזה שאנשים יוצאים לרחובות?" שואלת דפני ליף את ראש הממשלה בראיון עם רינו צרור. באייטם אחריה, תושב קטיף לשעבר שהגיע לביקור חיזוק במיגרון, מבקש לפנות לראש הממשלה, אך רינו משתיק אותו ומבקש שה"תעמולה" תושמע בזמן אחר.
15:59 (15/11/11) חני לוז
כתבת ה"שטחים" תמר לוי התבלבלה: אחרי שדיברה על כפרים ערבים, היא עברה לדבר באופן טבעי על כפרים ישראלים. אך מיד, אופס, תפסה את ה"טעות" שלה ותייגה באופן פוליטקלי-קורקט את ההתיישבות היהודית: "התנחלויות"
"נכון להבוקר" ו"מה בוער" בחגיגת הסתה נגד הגרעין התורני ביפו וישיבת ההסדר בעיר - אך לא מאפשרים לנציגי הגרעין והישיבה לעלות לשידור בגלי צה"ל !
ראיון נדיר של אילנה דיין עם הרב חנן פורת - בו הוא מספר על מאבקיו במשך חייו למען עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל, ומאבקו האחרון מול הסרטן. מרתק וחשוב לשמוע. הראיון נערך ב-2.9.2010
פרידמן, המגיש מהאו"ם, מספר לנו על הדברים ה"חמורים" שהגיש ה"משרד להעניינים הומניטרים" באו"ם: - יש תוכנית בניה ליהודים בגוש עציון, ואין מקום לבניה של פלשתינים...(7-5-2009)
בטור ארסי במיוחד תוקף רענן שקד את תושבי יצהר, ואומר שאם חייל צה"ל היו יורים ב"מתנחלים האלימים - האירוע לא היה מידרדר כל כך". להגנתו כותב שקד בתשובתו כי הוא "הומטניסט התומך בדמוקרטיה, בפציפיזם ובאי-אלימות". רגע, פציפיסט זה לא מישהו שמתנגד לשירות צבאי? בגלי צה"ל??
ב-20.8.2009 חגג אייטם בתוכניות גלי צה"ל כל הבוקר: השר משה (בוגי) יעלון כינה את השמאל "וירוס". רק שלושה שבועות קודם לכן, ב-4.8.2009, כינה ח"כ אחמד טיבי את ההתנחלויות "סרטן". תגובת רזי ברקאי ? אין
חשיפה: כשרזי ברקאי מעלה לשידור את חנוך דאום במהלך "עופרת יצוקה" שמשבח את חובשי הכיפות הסרוגות, הלוחמים ומוסרים את נפשם, תוך שהוא מבדל אותם מה"מרזלים" והש"סניקים, ברוך מרזל אינו מוזמן להגיב, וברקאי אומר שמרזל בכלל לא מבקש להגיב. האומנם? הקשיבו להקלטה עם מערכת ההפקה... !
יפעת אלקובי מחברון צולמה על ידי ארגון קיצוני פרו-פלשתיני במהלך ויכוח אחד מיני רבים בעקבות הפרעות משכנים ערבים. במהלך הויכוח, אלקובי ירקה על השכנה הערבייה. בתקשורת חגגו על הוידיאו וקראו לה "המתנחלת היורקת". כאן, שדרן גל"צ בתוכנית הבוקר, מאחל לה להיות עקרה.
14:19 (17/11/11) דניאל ינאי
מה עלה בגורלו של חייל שנתן במה לאדם המאמין בתיאוריית קשר בפרשת רצח רבין, ומדוע הוחלט שלא לקיים ראיון עם אישה חרדית מסויימת.
את השינוי בדעותיו של נתניהו לכיוון שמאל, שהחל לדבר על שתי מדינות לשני עמים, אפשר לראות כנסיגה בעמדותיו, ואפשר לראות כ"צעד גדול", כפי שעשו במערכת גלי צה"ל. מה זה אומר על עמדותיהם של עורכי החדשות?
שתי מדינות לשני עמים, מעולם לא נשמע מתאים יותר. בעוד יהודים צמים את אחד מימי הצום לזכר החורבן, שבעה עשר בתמוז, בגלגל"צ בחרו דווקא להקדיש את היום למייקל ג'קסון
אלכס אנסקי, בהקדמה למכתב חריף שפורסם בבטאון השמאל הקיצוני "הארץ" על הפלגנות שרה"מ נתניהו עלול ליצור בעם - משחיל בשקט בשקט משפט מהשקפת עולמו שהיא קצת, איך נאמר, פלגנית.
השוואה מבישה? רזי ברקאי לא מוחה. הפרופ' הנכבד, שהיה שר החינוך ובכיר בדימוס במערכת הפוליטית, משפטן מוערך, משווה בין החלטת הורים לשלוח את ילדיהם לישיבה ללא לימודי חול - להורים סומליים שמבצעים "מילת נשים" אכזרית בבנותיהן
טלילה נשר על בקשה של חרדים להפסיק להקרין סרטון לא צנוע בסניפי קופ"ח כללית "החרדים מבקשים - החרדים מקבלים". האם מסקרים כך דרישות של וועדי עובדים או "מחאה חברתית" , למשל?
על פי מרדכי קרמניצר, פרופסור במכון הישראלי לדמוקרטיה - הדרך מהפסיקה של הרב אליהו מגיעה למחנות ריכוז. מעניין שלקרמניצר ועיתונאי גל"צ אין מה לומר על כפרי הערבים בגלל ועריהם הנקיות מיהודים.
19:18 (22/06/11) חני לוז
19:00 (22/06/11) חני לוז
שוב רזי ברקאי משמיט תואר כבוד מרב, הפעם מהרב הראשי לשעבר, הרב עובדיה יוסף, והמנהיג הרוחני של ציבור גדול מאוד
ראיון אחד בגלי צה"ל מבהיר לנו שהכתבת המדינית, אילאיל שחר, ורזי ברקאי, לא ממש רואים בעיר העתיקה של ירושלים והמקומות הקדושים שבה - חלק ממדינת ישראל. אילאיל שחר תיקנה את עצמה - הקשיבו להקלטות
אז חשבתם שירושלים היא בירת ישראל? חשבתם ששדרן ברדיו ממלכתי אמור לא לנקוט עמדה פוליטית בשידור? חשבתם. רזי ברקאי מבהיר : הר ציון זה שלנו, כי זה נכבש לפני מלחמת ששת הימים
ארגון "עיר עמים" מוגדר כ"ארגון זכויות אדם" כשפועל הוא ארגון שמאל קיצוני שמסייע לערבים בכל מאבק נגד בנייה יהודית, ואילו עמותת אלע"ד מוצגת באור דמוני
כרגיל - "עיר עמים" מגיבים על כל ידיעה חדשותית בעניין בנייה בירושלים.כרגיל - הבמה העיקרית למרואיינים שמתנגדים לבנייה בירושלים "בעיתוי הנוכחי" או בכלל. מיכה פרידמן לועג לכוונת נתניהו לבנות בירושלים, מראיין את יאיר לפיד
עבור רזי ברקאי - בנייה בשכונת פסגת זאב בירושלים היא בנייה ב"שטחים". על חוק ריבונות ירושלים לא שמעו ביפו?
ב- 16.1.11, נפתחו שידורי האקטואליה של השבוע בתוכנית "בוקר טוב ישראל", כשאייטם מרכזי בתוכנית עסק ב"חשיפה" של הכתב יותם פרוסט: תוכנית לבניית 1400 יחידות דיור בשכונת גילה. תחליטו בעצמכם - האם הטיפול בבנייה בעיר הבירה היה מאוזן, מקצועי וללא הטיה פוליטית? מה תשובת גל"צ לתלונת תדמי"ת?
יש לרזי ברקאי בחילה מאוזנת: יהודים דתיים שרוצים לבנות את בית המקדש וערבים שמתכחשים לקיומו של המקדש - מעוררים בו אותו סוג בחילה...
שוב התופעה חוזרת על עצמה: שידורים מיום ראשון שאחרי ההתפרעויות של הבדואים בשבת חנוכה - מהצפון עד הדרום. ארגוני השמאל הקשורים לקרן לישראל החדשה , אלה התומכים בבדואים - מוצגים רק בשמם, ואילו תנועת "רגבים" מקבלת את התיוג "ארגון ימין".
ארגוני שמאל לא מקבלים תיוג אלא מצויינים בשמם בלבד, או שהם מקבלים את התיוג החיובי "ארגון זכויות אדם".האזינו לקולאז' קולות מגלי צה"ל
ה"ימין" מתוייג שלוש פעמים, עם קונוטציה מילטנטית לרוב. השמאל לא קיים. בכלל. יש "יש דין", שהוא ארגון סתמי בפי הכתב, וארגון "זכויות אדם" בפי רזי ברקאי.
האגודה לזכויות האזרח מייצגת ערבים תושבי כפר לא חוקי, "חרבת זנוטא" בדרום הר חברון שהוקם על שטחי C באתר ארכיולוגי, ללא אישור. ממול, תנועת "רגבים", מבקשת להצטרף כמשיבה. איך כתב גלי צה"ל מכנה אותם? "האגודה לזכויות האזרח", ו"תנועת הימין, רגבים".
בעוד ארגוני שמאל נקראים בגל"צ בשמם בלבד או מקבלים תיוג הילתי של "ארגון זכויות אדם", דואגים במערכת גלי צה"ל לצבוע בצבע ברור ארגונים מהצד הלא נכון מבחינתם. הקשיבו איך מקבל הפורום המשפטי את התיוג "ימני"
באייטם של טלי ליפקין-שחק על מבצע "חריגון" של תנועת "רגבים" מנסה ליפקין-שחק בכח לתייג את "רגבים", ולהבהיר למאזינים מה האג'נדה שלה.
יש שמאל? עמותת הימין "רגבים", ארגון זכויות האדם "עיר עמים"
מי קובע את השיח הפוליטי? רזי ברקאי משיב: "התקשורת", היא שקבעה שבחברון מדובר ב"בית המריבה", ולא "בית השלום", כפי שקראו לו בעליו היהודיים.
ברקאי דואג לתייג את החבר החדש בוועדה למינוי שופטים, ח"כ דודו רותם (ישראל ביתנו) כיועץ משפטי לשעבר של מועצת יש"ע, אך מסתיר מהמאזינים שפרופ' מרדכי קרמניצר היה חבר בגוף הבוחר חברים למר"ץ...("התנועה החדשה"). רותם לא מוותר ועושה אאוטינג לפרופסור המכובד, כאיש מר"ץ.
פעיל של צעירי הליכוד בתא הצפוני, עולה לשידור אצל רזי ברקאי, כדי לספר על פעילות יפה להזדהות עם השכול במגזר הדרוזי והבדואי.לרזי ברקאי לא נוח שהוא מזהה את עצמו כפעיל ליכוד ונוזף בו בשידור. האזינו.
בראיון עם פעיל שמאל קיצוני שעורך מפגשים בין יהודים לערבים במטרה להגיע להבנות לסיום הסכסוך - הופתע רזי לשמוע שיש גם משתתפים מהימין ומההתנחלויות. כהקבלה שואל רזי את המרואיין הערבי אם יש גם משתתפים מהחמאס
האזינו לטלי ליפקין-שחק בתפקיד הפסיכיאטרית הלאומית: "המפד"ל - ציונות דתית לאומית שפויה"
לאחר הפסקה של 5 שנים חזר אנסקי לגלי צה"ל, בתוכניתו "פתוח בשבת" ששודרה בשבת האחרונה, בשעות הבוקר, קרא "סיפור" כנראה מפרי עטו, שמונה דקות שלא היו מביישות את הדער שטירמר, "סיפורו של נער גבעות", מצורפת הקלטת הסיפור, 8 דקות של תאור חולני ממוחו הקודח של השחקן והקריין אנסקי.
תגובות: -1  צפיות: -1
רזי ברקאי: הימין מאמץ טקסטים שמזכירים את הימים ההם, ערב רצח רבין...הרב דרוקמן קורא לחיילים לסרב פקודת פינוי... הדיבור בקרב המתנחלים נעשה אלים יותר ויותר.
מאיר שלו על אביו: "הוא היה בן תרבות והם הולכים ומתמעטים בימין". רזי לא מסתייג...
יומיים אחרי התפרעות של אנשי המהפיכה הסוציאליסטית בתל אביב, מלטף רינו צרור את דפני ליף בראיון נינוח, מלא ברגש הזדהות. בדרך אגב, הוא שואל באופן הרך ביותר: "האם המחאה יכולה לגלוש לאלימות". האזינו.
לקראת העצרת במוצאי שבת, אנסקי מאחל לחברים "היקרים" שראש הממשלה והממשלה יקחו אותם ברצינות. ברצינות.
הקמפיין נגד "חוקי הימין"   |  המהפיכה הסוציאליסטית - מאהל רוטשילד
אילאיל שחר: אין ספק שאילן ברוך הוא לא היחיד במשרד החוץ שמתקשה להסביר את מדיניות הממשלה. שגרירים רבים אומרים לנו לא למיקרופון, שכאשר שכאשר אין תהליך מדיני - קשה מאוד להסביר את המשך הבנייה בהתנחלויות . "התקופה הזו לא פשוטה עבור אף דיפלומט ישראלי בעולם", מסכמת שחר.
אילאיל שחר אצל רזי ברקאי קובעת שמה שנתניהו אומר, כאילו הפלשתינים אשמים שאין משא ומתן, אלו "סיסמאות", ובדבריה ביקורת על כך שנתניהו עדיין לא מדבר על ה"תוכנית פורצת דרך שלו"
רזי ברקאי
מיכה פרידמן
יעל דן
טלי ליפקין שחק
אילנה דיין
רינו צרור
תג מחיר
גלי צה"ל נגד צה"ל
ההתנחלויות והמתנחלים
כיבוש השיח בגל"צ
יחס לדת ישראל ולדתיים
ירושלים
תיוג - ימין ושמאל
פלשתיניזציה
היחס לימין
מגוייסים בגל"צ - קמפיינים עם אג'נדה נכונה-פוליטית
פרשן הספורט המסית
כתבי גל"צ
חדשות
בחירות תשע"ג
מבקרים