יום ש', ד’ בסיון תשפ”א
    הפורום המשפטי  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
16:48 (09/03/15)
16:48 (09/03/15)
00:30 (15/09/14)
09:41 (19/08/14)
14:09 (15/08/14)
16:54 (27/07/14)
22:22 (16/07/14)
22:19 (16/07/14)
00:17 (03/07/14)
08:42 (14/05/14)
.
רזי ברקאי מצטרף מצטרף לאורחו המרואיין ומתייחס לבריאת העולם ב-7 ימים, כעוד סוג של תיאוריית קונספירציה
האזינו לראיונות של רזי ברקאי מהיום הארוך של קמפיין סרבנות 8200.השוו למסע הצלב נגד "סרבנות הימין"
כך נשמע שידור ציבורי, כשנציג מרץ ושלום-עכשיו נמצא בעמדת השידור המובילה:
מבצע "צוק איתן", רזי ברקאי מוצא מה חסר אחריות בהתנהגות של הרבש"ץ וחברו, שהגיעו לחלק צ'ופרים לחיילים ליד מחסום ארז, ודרור חנין נהרג מרסיס פצמ"ר. חוסר אחריות להיות שם, חוסר אחריות לקחת רכב ממוגן ירי יחיד מהיישוב
הבמה הידידותית שמקבל איש-רוח קיצוני, שמכנה את 'נוער הגבעות' ניאו נאצים.
רזי ברקאי: בוא נזכיר, זה באיזור הר-ציון. זה לא איזור שנכבש בששת הימים, אלא זה איזור שלנו
בראיון עם ח"כ יעקב ליצמן בעקבות הצעת הדורשת רוב של 80 חכי"ם למו"מ על ירושלים, רזי מנסה להציג את הדברים כאילו כבר יש הסכמה מלאה על חלוקת ירושלים.
במסגרת ראיון עם אפרים הלוי ראש המוסד לשעבר על נושא הגרעין האירני, מתייחס רזי ברקאי לצד ה"ישראלי" ו"לפלסטין".
שאלה של תרבות וזהות יהודית: רזי ברקאי חוגג את חג העם הצרפתי ב"יום הבסטיליה". כוס יין לכולם, בלי שום ידיעה ואיזכור שאלה ימי האבל של העם שלו, של עם ישראל על חורבן הבית. ימים בהם נמנעים, למשל, משתיית יין
החוש הביקורתי של רזי ברקאי במה שנוגע לזכויות אדם - נאלם דום, ברגע שמדובר בזכויות אדם של תיכוניסטים שחשודים ב"תג מחיר".בכיר בשב"כ ממליץ על מעצר מנהלי מונע (!), ורומז שמעצרים רגילים יכולים לגרום לחשיפת מושתלים. לרזי אין שאלות.
רזי ברקאי למרואיין אורח ה"המתנחל":אתה משגר אלינו לתחנה החילונית התלאביבית הזאת.. דוסים? עמית סגלים קטנים כאלה וחדשים שיתרוצצו לי כאן?
לקראת ראש השנה רזי ברקאי בראיון עם משה ארנס. ברקאי שואל על מיעוט הבדיקות של טענות לגבי שימוש חורג באלימות בעזה. לקראת סוף הראיון מבהיר ברקאי שגלי צה"ל לא אמורה להיות "דיאודורנט של הצבא"
פעיל של צעירי הליכוד בתא הצפוני, עולה לשידור אצל רזי ברקאי, כדי לספר על פעילות יפה להזדהות עם השכול במגזר הדרוזי והבדואי.לרזי ברקאי לא נוח שהוא מזהה את עצמו כפעיל ליכוד ונוזף בו בשידור.
בראיון עם נציג יהודי ו"פלשתיני" העורכים שיחות דו קיום מטעם ארגון שמאל כלשהו, רזי יוצר הקבלה בין החמאס הרצחני לבין הימין/מתנחלים
כך מוצג זיאד אבו זיאד בראיון עם רזי ברקאי: עיתונאי וחבר קבינט לשעבר. גם השר עוזי לנדאו מוצג כך, בראיון כמה ימים אחר כך (רק בלי "לשעבר"..)
איך קורה שהמגיש החרוץ והידען נאלם, כשסעיב עריקאת עולה אצלו לשידור?האזינו לשידור שמביך לקרוא לו "ראיון עיתונאי". מדובר בהעלאת אורח לבמה, מבכירי הרש"פ, הצגת שאלות, תרגומן, וזהו . ברקאי פתאום שכח איך לשאול, איך להקשות על מרואיין, ואיך מעלים חומרים מהארכיון שסותרים את טענותיו. במה או ראיון, תשפטו בעצמכם.
"צריך להודות שהתקשורת קשרה קשר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואינה סובלת אותו
מה קרה לרזי ברקאי? איך זה שהוא לוקח קליפ קטן של צילום מאירוע הפגנה שהפך לאלים, ומקשה על נציג הארגון : דורש לדעת מה קרה לפני ? מה היתה הפרובוקציה? ובעצם - אולי האלימות של כוחות הבטחון מוצדקת, כי גם אני הייתי נוהג באלימות בסיטואציה דומה? כנסו להבין מה פתאום רזי ברקאי מתנגד לצילום חסר ההקשר והפרובוקציה ....!
"אתה מראיין אותי בגלי צה"ל"? שואל ח"כ אקוניס, ומשנה את האג'נדה של המראיין האגדי, רזי ברקאי.11-6-2012
מגיש "מה בוער" בתחנה הצבאית יודע כבר בוודאות למי הזכות ההיסטורית על עיר האבות. תושביה היהודים של חברון הם רק מתנחלים ואילו הערבים מוגדרים בפיו "חברונאים"
סוגיית הדרת הנשים מדירה שינה מעיניו של רזי ברקאי, אל תכניתו היומית הוא מכנס שלוש פוליטיקאיות ומשדל אותן לארגן הפגנות רחוב נגד התופעה "ויש לכן הבטחה לכיסוי תקשורתי" הוא מתחייב.
כולנו, אמר רזי ברקאי, כ-ו-ל-נ-ו יודעים שאהרון ברק הוא "מבצר של שפיות ודמוקרטיה", לא פחות.
בוקר קידום לפרויקט "מענטק" - שמקדמת עובדי הייטק מהמגזר הערבי, אלה שמגיעים ללמוד באוניברסיטאות כשבני גילם היהודים משרתים לפחות 3 שנים בצבא. נשיא המדינה קיבל היום בבית הנשיא את מעסיקי ההייטק ועובדים ערבים שמשתתפים בפרוייקט.
האם התנהל בבוקר שלפני ההצבעה - קמפיין בגלי צה"ל נגד שינוי החוק לגבי הוועדה למינוי שופטים? הקשיבו בין השורות על ה"ימין" מנסה להשתלט ולבחור שופטים עם אג'נדה ימנית.
בקמפיין המאחזים של גלי צה"ל אין מקום לשמוע על הבעיה המשפטית ב"בעלות פרטית" על הקרקע. רזי ממהר לשמוע שהשר הדתי הרשקוביץ מסכים לפנות מאחזים על קרקע "פרטית", ולא נותן לו להסביר מה הבעיה עם ההגדרות המעוותות של "בעלות פרטית" על קרקע ביו"ש.
יום ב' - מסגד נשרף בכפר טובא-זנגריא בגליל. רזי ברקאי מעלה לשידור את אימאם הכפר. בסוף הראיון מספר האימאם שכתבו גרפיטי על המסגד "פלמר" ו"נקמה". ברקאי, בעל הזיכרון הפנומנלי בענייני אקטואלי, לא זיהה מי זה "פלמר"!
14:26 (19/09/11) חני לוז
הרב מידן, מראשי ישיבת "הר עציון", עלה לשידור ב"מה בוער" בגלל שיצא בקול קורא נגד "תג מחיר". הקשיבו לדבריו של הרב מידן אצל רזי ברקאי - שהפכה לתקיפה אמיצה נגד משטרת ישראל על פעולתה במיגרון.
באישון לילה הגיעו שוטרים למיגרון, ובניגוד להבטחות שניתנו לתושבי היישוב - הם הגיעו ללא התראה מראש. כוחות ההרס התנהגו כקלגסים והפחידו ילדים קטנים באישון לילה, זרעו הרס רב לרכוש. איך רזי ברקאי מתייחס לבני האדם מאחורי הדרמה? הקשיבו לעצירות הריגשית של ברקאי:
רזי ברקאי בתגובה על הפצת הסרטון של "ישראל שלי", בו נשמע ריבחי רנטיסי מהחמאס מבקש שלא יסגרו את גלי צה"ל: אין לי שום בעיה להקליט אנשי קו קלקס קלן בהתחזות ושיתמכו במועצת יש"ע. אין לי שום בעיה להקליט מפלגות הכי איומות באירופה ושיתמכו במתנחלים
שאלה ביקורתית של רזי על הפגנות זעם, חסימות ציר הכניסה לעיר והפגנה ליד בית המשפט העליון בעקבות מעצרו של הרב דב ליאור - לעומת ההבנה והאמפתיה לזריקות אבנים, בקבוקי תבערה, לינץ', חסימת כבישים ראשיים בכביש 65, יפו, ירושלים ורחבי הארץ על ידי ערבים בימי "עופרת יצוקה"
שימעו את יחסו של השדרן השחצן ברדיו של צה"ל לראש ישיבת הסדר שלימד אלפי תלמידים ששירתו בחזית, ושכל רבים מהם בקרבות ובטרור, רב בן קרוב ל-80, ניצול שואה + הקלטה מלפני 3 שבועות על היחס לפעיל שמאל קיצוני שנעצר לחקירה בגין דברים שכתב לפני 10 חודשים !!
כולי עלמא (כל העולם) - מקובל עליהם שתהיה חלוקת הארץ, קבע רזי ברקאי
"אתה שייך למפלגה שלא מוכנה לדבר על חלוקת הארץ, זאת הבעיה היסודית!"
לרזי ברקאי, כמו רוב חבריו בברנאז'ה, יש הנחה יסוד לפיה: ערבי אינו יכול להתגבר על רגשות הזעם שלו ולכן אין מה לגנות אלימות נורמלית כמו זריקות אבנים על נהגים, שוטרים וחיילים. אחרת, קשה להסביר את הראיון הבא:
ברקאי: בגלל הכיבוש אנחנו מאבדים את הצידוק המוסרי להיותינו כאן. יעלון מאשים את השיח התקשורתי כמו של רזי במצב ההסברתי הקשה של ישראל. ברקאי בתגובה : "היית איש שמאל, התיימנת באופן מדהים!"
בראיון של רזי ברקאי עם ארקדי דוכין מתקיף ברקאי את העליה הרוסית בכך שהיא "ימנית" ו"גזענית". באותה נשימה.
ביום בו מחזור חדש של בני ישיבות הסדר התייצב לגיוס, עורך ברקאי ראיון עם חברת קיבוץ, המספרת בדרך אגב שהיום, בניגוד לימים עברו, יש כיפות רבות בחדר האוכל של הקיבוץ. תגובת רזי ברקאי "אוי יו יו. אל תדרכי לי על יבלות"...
רזי ברקאי מהאו"ם: "בוא נלך עם הגירסה של צה"ל... נגיד שהגירסה הזו נכונה"
עופרת יצוקה: רזי ברקאי, שדרן בכיר בתחנה של צה"ל, מתייחס לגירסת צה"ל בחשדנות משפילה, ומקבל כאמת את הנרטיב הפלשתיני על טבח עשרות אנשים בבית ספר אונר"א בעזה
תגובות: 0   צפיות: 110
יונתן שפירא דור שני לטיס חיל אוויר, שפנה לכיוון קיצוני והפך לפעיל שמאל רדיקלי מוביל. שפירא פעיל ב"לוחמים לשלום", ומוזמן פעם אחר פעם להשמיע את דבריו הקיצונים נגד צה"ל בגלי צה"ל. גל"צ אף מעניקים במה לשיר האהדה שנכתב לכבודו. הקלטה מהראיון + הקלטות נוספות של שפירא
17:08 (22/06/11) חני לוז
עופרת יצוקה, 7.1.2009 רזי ברקאי : "האם אתמול סומנה תחילתו של הסוף? מהמבנה של אונרא נורתה אש.. צהל ירה חזרה.. למעלה 40 נהרגו.ביניהם אזרחים וילדים...."
בעקבות הנפת השלטים של טירוני "שמשון": רזי ברקאי בראיון כעוס, תקיף ומאוד לא ידידותי עם ראש ישיבת הסדר, שתלמידיו משרתים בחילות קרביים. השוו לראיון המתמוגג של ברקאי 3 שבועות קודם לכן, עם סרבנית גיוס שמאלנית...
16:10 (22/06/11) חני לוז
רזי ברקאי על הסרבנית: "מה דעתך על אותה ילדה עם השקפת עולם כל כך מוצקה ועם מחירים שהיא מוכנה לשלם?"הקשיבו איך ברקאי מגליש את הדיון לעבר קידום "שירות אזרחי". הפאתוס שלו נגד השתמטות, נטילת חוק לידיים - נאלם. הקלטה + תימלול
15:55 (21/06/11) חני לוז
רזי ברקאי מעניק במה לסרבנית שמאל קיצונית, מיוזמי מכתב הסרבנות, ומחמיא בפני אביה על ה"עמדות העצמאיות שלה"
רזי ברקאי על לימוד תורה: "הבעלים הולכים לתלמודי תורה ומבזבזים את זמנם בלימוד מקום ללכת ולעבוד"
תגובות: -1  צפיות: -1
רזי ברקאי
מיכה פרידמן
יעל דן
טלי ליפקין שחק
אילנה דיין
רינו צרור
תג מחיר
גלי צה"ל נגד צה"ל
ההתנחלויות והמתנחלים
כיבוש השיח בגל"צ
יחס לדת ישראל ולדתיים
ירושלים
תיוג - ימין ושמאל
פלשתיניזציה
היחס לימין
מגוייסים בגל"צ - קמפיינים עם אג'נדה נכונה-פוליטית
פרשן הספורט המסית
כתבי גל"צ
חדשות
בחירות תשע"ג
מבקרים