יום ש', ד’ בסיון תשפ”א
    הפורום המשפטי  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
16:48 (09/03/15)
16:48 (09/03/15)
00:30 (15/09/14)
09:41 (19/08/14)
14:09 (15/08/14)
16:54 (27/07/14)
22:22 (16/07/14)
22:19 (16/07/14)
00:17 (03/07/14)
08:42 (14/05/14)
.
הנאורות של עורך אתר גלי צה"ל מפעימה כל פעם מחדש: ההתנסחות של עיתונאי ופרשן וותיק לא מצאה חן בעיניו, לכן צריך לבצע טיהור אתני ולגרש את כל היהודים מהרי המרכז, ולסגור את אתר ערוץ שבע.
כן, המגזר שמשרתים הכי הרבה בשירות קרבי ומקיזים את דמם - צריכים לשמוע מפי בכיר גל"צ מילות שנאה וטינופת-צופים מאחד מוותיקי גל"צ
כך כותב בפייסבוק שלו גידי אורשר, מבקר סרטים וותיק מאוד בגלי צה"ל, מי שהקים את אתר האינטרנט של גל"צ וניהל אותו במשך שנים: "הנה היבלית שחדרה לצבא וגדלה בתוכו. זה הסרטן האמיתי - מי שמטנף את המדים שלו בעמדה פוליטית ומשרת מטרה מתועבת. "
איך תוכנית "תרבות" של יום שישי בגל"צ הופכת לבמה פוליטית?מולי שפירא, שתפס בעלות על פס השידור ביום שישי בבוקר, מקריא מכתב של קיבוצניקית מ"חוטף עזה", ומתעצבן על המצב. "הם בתוך הקו הירוק ומגיעה להם הגנה", הוא חוזר ואומר. ומה קורה כשמאזין מגוש קטיף החרבה מגיב? האזינו!
במהדורת חדשות בעריכת טל יחזקאלי, שמענו שבגלי צה"ל מתייחסים ליישובי הגולן כ"התנחלויות". על החלת הריבונות על רמת הגולן, חוק בחוקי מדינת ישראל, הם כנראה לא שמעו. התודעה מנצחת.
איך זכויות אדם נשמעות אחרת כשמדובר בכפר יהודי וכפר ערבי. השוו: עמונה מול זנותה "יש דין" מוצג כארגון "זכויות אדם" ודורשים להרוס את בתי הכפר עמונה . האגודה לזכויות האזרח דורשת לאסור על הריסת בלי הכפר ולהגיע להסדרה.
ילד מהיישוב איתמר נחטף באותו שבוע שגלעד שליט נחטף, ביולי 2006.גופת הילד נמצאה. הוא נרצח על ידי ערבים. אילנה דיין: "לא, הוא לא הילד של כולנו". לא כמו גלעד.
עמונה: הקשיבו להסבר המקיף של מיכה פרידמן איך אינתפידה פורצת, ולסיקור של עידו בן בג'י על ההתפרעויות של ערבים מסילוואד שהגיעו עם טרקטור לפרוץ דרך לעמונה, והציתו על הדרך את השטח כמעט עד לכרמים של היישוב
הבוקר חשפה כתבת המשטרה של גלי צה"ל, הדס שטייף, סיפור מזעזע על אונס ילדה בת 5 במודיעין עילית, שהוסתרה מהמשטרה בגלל לחצים של המשפחה ושל גורמים ביישוב. מדוע כתבת המשטרה מסרבת לחשוף את התקיפה המינית שארעה בעמונה?
טלי ליפקין שחק, בעוד ראיון מעורר התפעלות מקצועית: מסבירה לנפתלי בנט שהרעיון שלו מופרך, מגינה על שמם הטוב של יריב אופנהיימר ואהוד ברק, נוזפת בו על ביקורתו את הפרקליטות ומערכת המשפט. שימעו ראיון מקצועי לחלוטין ברדיו הצה"לי
"איך אתה לא מתייחס לזה שאנשים יוצאים לרחובות?" שואלת דפני ליף את ראש הממשלה בראיון עם רינו צרור. באייטם אחריה, תושב קטיף לשעבר שהגיע לביקור חיזוק במיגרון, מבקש לפנות לראש הממשלה, אך רינו משתיק אותו ומבקש שה"תעמולה" תושמע בזמן אחר.
15:59 (15/11/11) חני לוז
כתבת ה"שטחים" תמר לוי התבלבלה: אחרי שדיברה על כפרים ערבים, היא עברה לדבר באופן טבעי על כפרים ישראלים. אך מיד, אופס, תפסה את ה"טעות" שלה ותייגה באופן פוליטקלי-קורקט את ההתיישבות היהודית: "התנחלויות"
"נכון להבוקר" ו"מה בוער" בחגיגת הסתה נגד הגרעין התורני ביפו וישיבת ההסדר בעיר - אך לא מאפשרים לנציגי הגרעין והישיבה לעלות לשידור בגלי צה"ל !
ראיון נדיר של אילנה דיין עם הרב חנן פורת - בו הוא מספר על מאבקיו במשך חייו למען עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל, ומאבקו האחרון מול הסרטן. מרתק וחשוב לשמוע. הראיון נערך ב-2.9.2010
פרידמן, המגיש מהאו"ם, מספר לנו על הדברים ה"חמורים" שהגיש ה"משרד להעניינים הומניטרים" באו"ם: - יש תוכנית בניה ליהודים בגוש עציון, ואין מקום לבניה של פלשתינים...(7-5-2009)
בטור ארסי במיוחד תוקף רענן שקד את תושבי יצהר, ואומר שאם חייל צה"ל היו יורים ב"מתנחלים האלימים - האירוע לא היה מידרדר כל כך". להגנתו כותב שקד בתשובתו כי הוא "הומטניסט התומך בדמוקרטיה, בפציפיזם ובאי-אלימות". רגע, פציפיסט זה לא מישהו שמתנגד לשירות צבאי? בגלי צה"ל??
ב-20.8.2009 חגג אייטם בתוכניות גלי צה"ל כל הבוקר: השר משה (בוגי) יעלון כינה את השמאל "וירוס". רק שלושה שבועות קודם לכן, ב-4.8.2009, כינה ח"כ אחמד טיבי את ההתנחלויות "סרטן". תגובת רזי ברקאי ? אין
חשיפה: כשרזי ברקאי מעלה לשידור את חנוך דאום במהלך "עופרת יצוקה" שמשבח את חובשי הכיפות הסרוגות, הלוחמים ומוסרים את נפשם, תוך שהוא מבדל אותם מה"מרזלים" והש"סניקים, ברוך מרזל אינו מוזמן להגיב, וברקאי אומר שמרזל בכלל לא מבקש להגיב. האומנם? הקשיבו להקלטה עם מערכת ההפקה... !
יפעת אלקובי מחברון צולמה על ידי ארגון קיצוני פרו-פלשתיני במהלך ויכוח אחד מיני רבים בעקבות הפרעות משכנים ערבים. במהלך הויכוח, אלקובי ירקה על השכנה הערבייה. בתקשורת חגגו על הוידיאו וקראו לה "המתנחלת היורקת". כאן, שדרן גל"צ בתוכנית הבוקר, מאחל לה להיות עקרה.
רזי ברקאי
מיכה פרידמן
יעל דן
טלי ליפקין שחק
אילנה דיין
רינו צרור
תג מחיר
גלי צה"ל נגד צה"ל
ההתנחלויות והמתנחלים
כיבוש השיח בגל"צ
יחס לדת ישראל ולדתיים
ירושלים
תיוג - ימין ושמאל
פלשתיניזציה
היחס לימין
מגוייסים בגל"צ - קמפיינים עם אג'נדה נכונה-פוליטית
פרשן הספורט המסית
כתבי גל"צ
חדשות
בחירות תשע"ג
מבקרים